Suvine päraslõuna

30 04 2010

Tiger Woods mängib golfi ja siis viimasel ajal räägitakse, et vabal ajal tegeleb muude lõbudega. Einoh olgem ausad kellele see nüüd siis nii suur üllatus oli?
Aga eile käisin mina ka seda ülirikaste Tiger Woodsi lemmikut jumalikku lõbu nautimas. See tähendab golfi mängimas. Golfi mängimine siin ei ole sugugi väga kallis ettevõtmine. Täitsa lihtsurelikule kättesaadav ja lõbus ning lõõgastav. Juba see oli lõbus, et onu kes meile piletid müüs ja varustuse rentis tegi küsimatagi märkimisväärse soodustuse ja andis lisaks tasuta palle. Ju me siis tõesti paistsime nii lootusetud.
Lootusetu ma esimeste löökidega olingi. Esimese raja esimese palli lõin ma kohe tiiki. Siis võtsin järgmisepalli pistisin selle …khm… taskusse ja kõndisin teisele poole tiiki. Seal kukkus pall nagu imekombel taskust välja ja mäng võis uuesti alata.
Peab tõdema, et muru lendas kahte lehte, tegin niisama tuult, lõin palli võssa ja kaks korda kraavi. Sellegipoolest oli tegemist lõbusa ja asjaliku päraslõunaga. Üheksa rajaga mäng kestis umbes kolm tundi.
Parim tulemus pall viie löögiga auku (kolme löögiga augu kõrvale rohelisse tsooni) ja kõige kehvem tulemus 14 lööki. Kolme inimese konkurentsis napilt kolmas koht. 🙂 Ise olen rahul. Mõned löögid tulid juba päris ilusad ka. Kui võimalust lähen kindlasti veel proovima.

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

One response

2 05 2010
mart m.

ja kui piisavalt osav oled, siis tegeled ka teiste lõbustustega, nagu eespool mainitud hr. woods ? 😀
%d bloggers like this: