Vastuolud ruulivad

1 12 2009

Viimased 48 tundi on olnud väga vastuolulised. Olnud nii meeleheidet kui ka taevani ulatuvat rõõmu. Kui vähegi võimalik ja neti leian kirjutan homme pikemalt lahti mis siin toimub. elu on nagu lill, rsk. Aga vähemalt on põnev. Vb liigagi põnev 🙂

On top of things I am!

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

2 kommentaari

2 12 2009
Ermo

Wau laif tundub tõesti põnev seal, no muidugi on võimalik, et tahad oma vähese jutuga meil siin poolkõvaks ajada. Igatahes kui sul seda pappi seal niipalju on, et ära hakkad kaotama siis saada parem siia, rääkisid ju ennist midagi rahakaartide saatmisest.
Head teist detsembrit 🙂

2 12 2009
Kaarel

Jajah, kindlasti on raha nii palju, et vägisi punnitab taskust välja lendab tuulega minema 🙂 Aga üleeile oli tõesti väga põnev päev, kus tuli juba igasuguseid võimalusi kasutada,et kuidagigi tööd leida ja raha teenimist vaadata. Kuna sain kaks päeva nüüd tööd teha, siis peaks asjad tsipa paremad olema aga üldiselt, et siin paremini hakkama saada tuleb sellest bavkpackerite mekast kähku leebet tõmmata sest siin ei maksta kellegile sest meid on lihtsalt nii palju järjest võtta.

Aga ei, poolkõvaks ei hakka ma siin tühja jutuga midagi ajama- kõik või mitte midagi. Aga igatahes siin on mida teha-näha-ja kannatada. Elu siin ei ole alati lill aga see polegi nii paha. Kui vähegi õnnestub siis katsun ikka kõigest enam-vähem kirjutada ka aga kuna enam neti pole siis see on raskem kui varem.
%d bloggers like this: